19 kwietnia 2009

Zostań sponsorem portalu nowygorzow.pl

Portal nowygorzow.pl działa od marca 2008 roku. Powstał na bazie dostępnej wówczas pod adresem www.gorzowlkp.blogspot.com strony internetowej prezentującej fotorelacje z gorzowskich inwestycji. Jest pierwszym w Gorzowie tego rodzaju portalem informacyjnym, zawierającym połączenie tematów: budownictwa, inwestycji, informacji regionalnych oraz promocji.

Co miesiąc stronę odwiedza kilkanaście tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Na stronie zamieszczono około 4 tysiące zdjęć ułatwiających mieszkańcom Gorzowa oraz osobom z całego świata śledzenie rozwoju miasta. Portal nowygorzow.pl umożliwia lokalnym firmom bezpłatną reklamę w postaci bazy wizytówek, podzieloną według różnych kategorii. Strona wzbogaciła się o kilka nowych działów takich jak:

Codzienna Migawka - zawiera codzienne wydarzenia budowlane i gospodarcze z naszego miasta,

Estetyka Miasta Gorzowa - wskazuje miejsca wymagające zmian, zainwestowania, interwencji urzędników,

Giełda Zleceń Budowlanych oraz Giełda Nieruchomości - mieszkańcy Gorzowa mogą tu bezpłatnie dodawać swoje ogłoszenia.

Niestety ze względów technicznych i przede wszystkim finansowych nie udało się otworzyć kilku innych działów, dzięki którym oferta strony byłaby jeszcze ciekawsza.

Moim celem jest stworzenie w przyszłości portalu zawierającego kompletne informacje na temat gorzowskich inwestycji, gospodarki regionu oraz jego promocji na zewnątrz. Chciałbym stworzyć nowe działy tematyczne, które umożliwiłyby mieszkańcom Gorzowa aktywny udział w rozwoju miasta, rozwiązywania jego problemów czy propagowaniu swoich wizji i pomysłów.

Dalsze działanie portalu, jego rozbudowa oraz przyszły rozwój, związany jest z dużymi kosztami, których sam nie jestem w stanie udźwignąć, dlatego zwracam się do Państwa, firm, instytucji z ofertą sponsorowania strony. W ramach sponsoringu, portal nowygorzow.pl zagwarantuje różnego rodzaju wersje reklam, których szczegóły zostaną uzgodnione indywidualnie.

Jeśli zainteresowałem Państwa moją ofertą, proszę o kontakt:

tel. kom.: +48 604 631 840

e-mail: biuro(at)nowygorzow.pl

Tomasz Sokołowski

Brak komentarzy: